• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський з’їзд працівників освіти відбудеться 28 жовтня

Всеукраїнський з’їзд працівників освіти відбудеться 28 жовтня

2011-08-24

/Files/images/актуально 4.jpg

У Міністерстві освіти відбулося перше засідання робочої групи з опрацювання питань щодо проведення Всеукраїнського з'їзду працівників освіти.
Під час засідання, Дмитро Табачник повідомив, що наказом Міністерства освіти і науки створено робочу групу з опрацювання питань щодо забезпечення проведення Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.
До складу зазначеної групи увійшли Міністр освіти та науки, молоді та спорту Дмитро Табачник (співголова) та його заступники, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень (співголова), члени Громадської гуманітарної ради при Президентові України та представники громадських організацій, діяльність яких пов’язана з освітою та науковою діяльністю та інші.
Основними питаннями, які розглядалися під час засідання стали визначення дати, місця проведення з’їзду, кількісного складу його делегатів та порядку їх обрання, а також обговорення пропозиції до робочого плану заходів щодо підготовки та проведення з’їзду.
Так, зокрема, за результатами голосування визначено дату проведення Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, яка припадає на період шкільних канікул, а саме – 28 жовтня 2011 року. Визначилися також з кількісним складом делегатів, що становитиме 1000 осіб, повідомили в МОНмолодьспорт.
Наступне засідання робочої групи заплановане на 9 серпня.
Як повідомлялося раніше, Президент Віктор Янукович під час засідання Громадської гуманітарної ради, що відбулося наприкінці червня, наголошував на необхідності проведення Всеукраїнського з’їзду освітян на початку навчального року.
Президент зазначав, що Держбюджет-2012 прийматиметься у першому читанні саме у вересні, відтак на з’їзд треба готувати питання, які б уряд міг врахувати при підготовці кошторису держави на наступний рік.
"Нічого не треба відкладати, – сказав Президент, звертаючись до Д. Табачника. – До вересня ще два місяці, і треба працювати. Два місяці вам і вашій команді. Ви втратили вже багато часу. І майте на увазі – терпіння небезмежне".
За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 04.08.2011

Кiлькiсть переглядiв: 10